044-33-77-224, 096-463-01-33 tourbaza.com.ua@gmail.com

ТУРИ В КАРПАТИ

Закохайтесь у їх красу)

Тури в Карпати

Тури в Карпати - це найкращий відпочинок!

Сортувати за

Подорож в Карпати
Популярний тур

ЦІКАВИНКИ КАРПАТ + ЗАКАРПАТТЯ ЗА 5 ДНІВ зі Львова

From1,995 грн
5 днів / 4 ночі
Автобусом зі Львова

Автобусом зі Львова
Дати туру: 15.07 / 29.07 / 12.08 / 26.08 / 09.09 / 23.09 / 07.10
Під час подорожі на Вас чекає: Чинадієво – Косино – Берегівський р-н – Хуст – Ботар – Берегівський р-н – Мукачево – Барвінок – Ужгород – Невицьке – Вишка – Лумшори – Воєводино – Перечин – Кострина – Вишка – Ужок – Матків – Коростів – Кам’янка – Урич

(1 Review)
Транспорт
Гірськолижний сезон 2020
Транспорт
Гірськолижний сезон 2020

Трансфер смт. Ясіня — Київ

From545 грн495 грн
∼12 год.
0
Транспорт
Гірськолижний сезон 2020

Трансфер Київ — смт. Ясіня

From545 грн495 грн
∼12 год.
0

Популярні місця у Карпатах

Шукати тури самостійно

Карпати — це східне відгалуження Альп. Мають багато подібностей, але геологія Карпат складніша

Побувавши в Карпатах — Ви подивитесь на світ іншими очима

Подорожі змінюють життя

Тури в Карпати за сезонами

Весняні тури

ВЕСНЯНІ ТУРИ

3 tours
В Закарпаття зимою з Києва

ЗИМОВІ ТУРИ

4 tours
Тури в Карпати

ЛІТНІ ТУРИ

1 tour
Осінні тури

ОСІННІ ТУРИ

1 tour

Карпати — це легенда

Тури в Карпати — ці пейзажі зачаровують кожного, середньовічні замки, життєдайні джерела. Тут і до сьогодні розповідають про легенди. З кожним роком все більше і більше охочих побачити гори, туристи приїжджають з усього світу. Безліч туристів, що їдуть в тури в Карпати подорожують стежинками гір та полонин, саме вони і розробили основні туристичні маршрути, які використовуються сьогодні. Там є тури в Карпати.

Що подивитись у Карпатах?

Поїхавши в тури в Карпати можна дивуватися багатьом речам. Величезну території займають гори, половину території Карпат вкривають ліси, більше ніж 130 озер, річок тут близько 9500. Звісно ж в Карпатах багатий тваринний та рослинний світ. Серед рідкісних рослин є Едельвейс, що занесений до Червоної книги України. Таку квітку можна зустріти в горах, проте щоб її не зривати чоловіки-романтики запрошують свою кохану на похід в гори. Неймовірні тури в Карпати.

Карпатські маршрути. Гори, вершини, річки і насолода

Існують сотні цікавих маршрутів, якими подорожують тури в Карпати в різні пори року. Але все ж таки гори Карпати діляться на три категорії складності: самі прості, які можна подолати без перепон, ними подорожують і діти і люди похилого віку, але дві інші категорії потребують фізичної підготовки та витривалості. Більш складні маршрути потребують 2 і більше днів, круті підйоми, довгі відстані і навіть небезпека може застати Вас в горах Карпатах. В такі походи зазвичай супроводжує провідник.

Закарпатський туристичний маршрут – це сукупності маршрутів, в основі це саме туристичні маршрути, що перетинають основу територію краю по основних хребтам українських Карпат (Бескіди, Боржавські полонини, Свидовецький хребет, Чорногори і Мармароський масив).

Початок туристичний шлях бере на кордоні з Польщею і пролягає він до самої високої точки гори Говерли. Після підняття на гору 2061 м далі пролягає шлях через гору Піп Іван Чорногорський, Піп Іван Мармароський та Лисіна. Такі красиві тури в Карпати.

Піп Іван найбільше славиться та знаменита обсерваторією, побудованою ще до другої світової війни поляками, вірніше її залишками. І завершується найвідоміший туристичних маршрут географічним центром Європи в Рахові.

Ті, хто побачить Карпати подорожуючи пішки — підкорять їх!

Туристи, що подорожують пішки, звісно ж мають бажання насолодитися Карпатами сповна, побачити найвідоміше озеро Синевір, побачити та почути прекрасний водопад Шипіт в Пилипці. Але найбільша мрія, того хто прийшов в гори – їх покорити. Ні для кого не секрет, що коли підкорюєш вершину, то стаєш сильнішим з кожним кроком, набуваючи впевненості в досягненні своєї цілі все більше і більше. І якщо Ви зібралися в похід влітку, то будьте певні, що найбільшу кількість дощів тут слід чекати в червні.

А взагалі період, коли найбільше туристів ходить в гори це літо та осінь. Погода дуже мінлива, а повітря вгорі дуже вологе. Туристам в наших турах завжди радимо брати з собою в похід сухі змінні речі, воду та їжу. Звичайні собі тури в Карпати.

Ще один із цікавих занять в Карпатах вважають прогулянки на конях. Такі прогулянки в Карпатах на конях не тільки зміцнюють здоров’я, а й подарують величну кількість позитивних емоцій. Адже при їзді завдяки тому, що навантаження розподіляється по всьому тілу, вершник має можливість тренувати одночасно все тіло. Такі тури можуть відбуватися лише в мальовничих місцях в Карпатах. Особлива порода коней в карпатх – це гуцулка. Щоб взяти в оренду коника, потрібно звернутися до туристичного центру кінного туризму. На сьогодні вони діючі в Свалявському, Міжгірському, Переченському, Великоберезнянському, Іршавському районі і також в місті Берегово. Потрібно їхати в тури в Карпати.

Найбільш популярні види відпочинку у Карпатах

Найбільш популярним на сьогодні стає рафтинг, сплав на байдарках та човнах. Проте тут без інструктора вже не обійтись. Вони знають та допоможуть обійти різні перепони. Якщо обираєте такий екстремальний тур в Карпати, слід пам’ятати, що подорожуючи разом з професійними інструкторами Ви в безпеці. Найпопулярніші шляхи прокладені через річки Тиса та Тересово. Найдовша довжина одного з таких водних маршрутів 110 кілометрів. Такий маршрут можна подолати за 6 днів.

Найзручніший спосіб познайомитися з Карпатами можна завдяки туристичному автобусу. Безліч місць, де можна відпочити в Карпатах, кожен може обрати свій, або той маршрут, де ще не бував. Тури в Закарпаття дуже різноманітні, а завдяки покращенню стану доріг, сьогодні Закарпаття відвідують ще більше і більше туристів. У нас кращі тури в Карпати.

Не просто можна подорожувати Карпатами, а разом з тим і пізнати історію, що краще зрозуміти суть перебування цих людей на цій території. Саме тут, де зустрічається близько 70 національностей найпростіше прослідкувати долі всіх цих людей. І звісно ж вас зацікавлять маршрути, що познайомлять Вас з середньовічними замками, різною архітектурою, храмами різних конфесій. Аще унікальними дерев’яними церквами XV-XVII століття, археологічними знахідками. Різним народам тут розповідають історії ближчу їхньому народу, от наприклад, угорцям пропонують подивитися Верецький перевал, адже тут встановлений в кінці 19 століття символічний знак на честь тисячоліття переходу угорських племен, через гори Карпати.

Хто відвідує Карпати на свята?

Цікаво можна повідати і про євреїв, вони щорічно відвідують могилу Шпиро, а Чехи відвідують село, де народився Опришок Шугай, про якого писав Ольбрах. І звісно ж Австрійцям також Закарпаття запропонує відвідати свої цікаві місця і повідає свою історію Закарпаття і словакам, німцям та болгарцям і ще дуже багатьом національностям.

Якщо Ви зібралися на спокійний відпочинок, для цього виду відпочинку тут можливостей хоч відбавляй: рибалка, збір грибів, пара планеризм, полювання. А святкування тут взагалі найулюбленіша тема, вона наскільки масштабне і таке національне, що приваблює не тільки українських туристів а й закордонних. Фестиваль вина в Мукачево та Берегово, проводи на полонину, а святкування особливо зимових традицій стають наймасовішими в Україні. І звісно ж сьогодні вже велика кількість турів на Фестивалі в Закарпаття розроблена і користується популярністю серед туристів.

Казкова зима у Карпатах — а Ви вже бачили?

А які ж красиві та прекрасні Карпати та Закарпаття і в зимовий період. Кожен район перетворюється в вулик. Розваг тут дуже багато. Лижі, сноуборди, санки. Сезон з катання триває від початку осені і закінчується пізньою весною. Траси обладнанні спеціальними підйомниками, працюють пункти прокату спорядження. Серед них відомий на Закарпатті Пилипець. Найдовший бугільний підйомник Карпат знаходиться саме тут 1500 м. А поблизу гори Говерли знаходиться масштабний комплекс Драгобрат. Тут перестає працювати підйомник лише тоді, коли люди купаються вже в гірській річці. Основні підйомники Драгобрату знаходяться біля підніжжя гір Стік, Близниця та Жандарм.

Сьогодні Карпати можуть запропонувати свій туристичний продукт світового стандарту. Тож подорожуйте Україною з усього світу. Тут є тури в Карпати.

Тури в Карпати

Тури в Карпати їдутьз міст сел, аби подивитись на неймовірної краси українські гори.